Проблемы с микрозаймом - коллекторы и угрозы судебного преследования

• г. Миргород

Вопрос по кредиту. Микрозайм. Я стою на бирже, брала у них 500 грн а сейчас сумма 10000 за 170 дней. Теперь звонят коллектора и угрожают. Пришло смс что подают в суд для открытия криминального дела.

Ответы на вопрос (1):

Можете сміливо ігнорувати вимоги колекторів. Їх завдання, шляхом залякування, змусити Вас сплатити. Все що вони можуть зробити в межах закону так це звернутись до суду з позовом. В суді, Ви зможете значно зменшити суму заборгованості. Звісно, це за умови, якщо вони звернуться.