Суд 6 ой мухлат берди - На каком возрасте ребенку нужно жить с кем-то, когда мы не можем обеспечить ему достойное воспитание

• г. Навои

Хотиним хиёнат килгани сабаб ажрашиш жараёнидамиз. Суд 6 ой мухлат берди. Орада 2 ёшли кизимиз бор. Кизим 6 ойгача ким билан яшаши керак? Кизимни узим тарбияламокчиман.

Ответы на вопрос (1):

Суд карор чикаргунга кадар кизча онаси бидан яшаб туради. Суд никохни бекор килиш билан бирга болани ким билан колиш масаласини хам куриб чикади.