Незаконная аренда ставка - какие последствия ждут неправомерного орендатора?

• г. Тростянец

Я столкнулся с такой ситуацией, приехал я на ставок по ловить рибу а там приходит ко мне бабушка и говорит что ставок орендированый, а я говору покажите документи орендаций, она приносит документы а оно просрочение, там сок аренда стек 2014 года. А она еще досех пор берет деньги за ловлю рыби, что за наказания будет она нести.

Ответы на вопрос (1):

Мошенничество, если кто заявление в полицию подаст. Понятно что никто ее не посадит.

Стаття 190. Шахрайство

1. Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство) -

карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

2. Шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому, -

карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк від одного до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

3. Шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки, -

карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.

4. Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою, -

карається позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.