Я могу заехать на территорию Украины, через 3 дня после 45 летия по загранпаспорту?

• г. Москва

Я могу заехать на территорию Украины, через 3 дня после 45 летия по загранпаспорту?

Ответы на вопрос (1):

Можете.

Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України

Закон України від 21.01.1994 № 3857-XII

Стаття 2. Документи громадянина України на право виїзду з України і в'їзду в Україну

Документами, що дають право на виїзд з України і в'їзд в

Україну та посвідчують особу громадянина України під час

перебування за її межами, є:

паспорт громадянина України для виїзду за кордон;