Я гражданка Украины. Можно вылететь в Армению по украинскому внутреннему паспорту.

• г. Москва

Я гражданка Украины. Можно вылететь в Армению по украинскому внутреннему паспорту.

Ответы на вопрос (1):

Про порядок виїзду з України і в'їзду в

Україну громадян України

Стаття 1. Право громадян України на виїзд з України і в'їзд в Україну

На громадян України, які звернулися з клопотанням про виїзд з України, поширюються усі положення чинного законодавства. Порядок в'їзду до іноземної держави регулюється законодавством відповідної держави.

Стаття 2. Документи, що дають право громадянину України на

виїзд з України і в’їзд в Україну

Документами, що дають право громадянину України на виїзд з України і в’їзд в Україну, є:

паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

дипломатичний паспорт України;

службовий паспорт України;

посвідчення особи моряка;

посвідчення члена екіпажу;

посвідчення особи на повернення в Україну (дає право на в’їзд в Україну).

У передбачених міжнародними договорами України випадках замість документів, зазначених у частині першій цієї статті, для виїзду з України і в’їзду в Україну можуть використовуватися інші документи. (Стаття 2 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1742-IV від 03.06.2004; в редакції Закону N 1474-VIII від 14.07.2016)