Чи можна оскаржити заповіт?

• г. Винница

Чи можна оскаржити заповіт?

Ответы на вопрос (2):

Оскаржити заповіт можливо в судовому порядку. Право на пред'явлення позову про недійсність заповіту виникає лише після смерті заповідача. Звернутися до суду з вимогою визнати заповіт недійсним або частково недійсним може тільки особа, права і законні інтереси якої порушено у цьому документі. Виходячи з цього, виникають питання:

- чи живий на даний час заповідач?

- якщо ні, то треба вивчити документи, чи були враховані усі моменти при процедурі складання заповіту;

Після проведеного аналізу самостійно або за допомогою спеціаліста в даній галузі визначитися з порядком наступних дій по оскарженню документу.

Теоритически возможно если не была соблюдена форма, не соответствует воле выявлению наследодателя.