Алишер Усманов вступает в благотворительный фонд USM и предлагает людям научиться зарабатывать деньги на бирже

• г. Денау

Men fezbokdan Alisher Usmanofni USM xayriya fondiga kirdim u odamlar 100 dolir to'lang biz sizga fond birjada pul topishni oʻrgatamiz Alisher Usmonov shu tarizda yordam bera oladi deb meni ancha pulga aldab ketdi yordam beringlar iltimos uyimni yoqotaman

Ответы на вопрос (1):

Надо написать заявление в полицию прежде всего. Иначе с мошенников не получить деньги, Сарвар.