Альфа банк подал иск в третейский суд г. Чернигова о рассмотрении третейского дела

• г. Новый Буг

Альфа банк подав позов в третейський суд м.Чернигова. Из суда прийшла ухвала про початок розгляду третейськой справи. Вгрудни 2011 року я взяла кредит в Альфа банку. В травни я залишилась без роботи, роботи на даний час теж немае. Проживаю та прописана у будинку доньки. Будинок дарований на обох доньок. Скажить будь ласка що я маю робити грошей немае, продати також немае що,роботи немае також ни в мене нив чоловика. Живемо на пенсию бабуни.

Ответы на вопрос (1):

Обратитесь к адвокату,который поможет вам обжаловать решение третейского суда.