Где можно законно бесплатно разместить баннер 1х2 метра?

• г. Днепропетровск

Хочу набрать людей на работу, повесив баннеры. Где можно законно бесплатно разместить баннер 1 х 2 метра?

Ответы на вопрос (1):

По закону Украины "О Рекламе "

6. Вивіска чи табличка з інформацією про зареєстроване

найменування особи, знаки для товарів і послуг, що належать цій

особі, вид її діяльності (якщо це не випливає із зареєстрованого

найменування особи), час роботи, що розміщена на внутрішній

поверхні власного чи наданого у користування особі приміщення, на

зовнішній поверхні будинку чи споруди не вище першого поверху або

на поверсі, де знаходиться власне чи надане у користування особі

приміщення, біля входу в таке приміщення, не вважається рекламою.

Размер в законе не указан. Если все будет соответствовать, то можете размещать.

Местные власти будут категорически против, но Вы стойте на своем. Наша компания например уже 8 лет успешно отбивается. Можете посмотреть на картах Гугл есть ссылки есть фото нашего здания. Там видно эти баннеры.

Удачи