Какой срок перечисления денег взыскателю должны соблюдать исполнители?

• г. Харьков

Если должник перечислил задолженность по алиментам 7 числа на расчетный счет исполнительной службы, взыскатель обратилась в исп. службу 21 числа данного месяца с вопросом когда же ей будут перечислены деньги?, на что ей ответили что по закону деньги ей будут перечислены в течение месяца, т.е. с задержкой около 1,5 месяцев. Вопрос: в течении какого периода исполнители должны перечислить взыскателю деньги?

Ответы на вопрос (1):

Наталья, можно написать жалобу на исполнителя, имеет значение предоставляли Вы свои реквизиты, было ли распоряжение исполнителя, подавали Вы заявление или нет.

Інструкція з організації примусового виконання рішень при надходженні коштів на депозитний рахунок органу ДВС особа, відповідальна за ведення книги (надалі - відповідна особа) не пізніше наступного робочого дня повідомляє начальника органу ДВС, від якого боржника чи стягувача надійшли кошти і в якій сумі. Начальник органу ДВС на виписці з рахунку Державної казначейської служби України або банку ставить напис "ознайомлений", підпис та дату ознайомлення.

Після цього не пізніше наступного робочого дня відповідна особа повідомляє державного виконавця про надходження депозитних сум. Державний виконавець на виписці Державної казначейської служби України або банку поряд із сумою, що надійшла на рахунок, ставить дату та підпис.

Після цього не пізніше ніж протягом трьох робочих днів від дня ознайомлення з інформацією про надходження коштів державний виконавець у разі достатності суми для покриття всіх вимог стягувача та наявності відомостей від стягувача про шляхи отримання ним коштів готує одне розпорядження, яке затверджується начальником органу ДВС із зазначенням дати та скріплюється печаткою органу ДВС.

Підготовка розрахункових документів про перерахування коштів здійснюється відповідною особою не пізніше ніж протягом трьох робочих днів з дня отримання розпорядження державного виконавця.

Про затвердження Інструкції з організації примусового виконання рішень

Мін'юст України; Наказ, Інструкція, Звіт [...] від 02.04.2012 № 512/5

zakon2.rada.gov.ua