Как подать исковое заявление в суд по не полученной зарплате и расчётным листам?

• г. Киев

Уволилась 11.09.2013 г. Не получила зарплату с июня месяца и расчётные. Зарплата выплачивалась на карточку через банк, расчётные листы на руки не выдавались. Какие мне надо документы, чтобы подать исковое заявление в суд.

Ответы на вопрос (2):

Трудовая книжка

Трудовой договор

Копия приказа о приёме на работу

Копия приказа об увольнении

Выписку с банковской карты с печатью и подписью

Справку НДФЛ-2

Если каких-то документов нет, то в исковом заявление можно включить пункт об истребовании необходимых документов у ответчика

Людмила, вам нужно истребовать документы у работодателя, о начисленной заработной плате, справку о зарплате за весь период, нужна вам также выписка со счета в банке, другие документы, подтверждающие факт трудовых отношений и начислений.

Стаття 116. Строки розрахунку при звільненні

При звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. Якщо працівник в день звільнення не працював, то зазначені суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум.

В разі спору про розмір сум, належних працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган в усякому випадку повинен в зазначений у цій статті строк виплатити не оспорювану ним суму.

{Стаття 116 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3248-IV від 20.12.2005}

Стаття 117. Відповідальність за затримку розрахунку при звільненні

В разі невиплати з вини власника або уповноваженого ним органу належних звільненому працівникові сум у строки, зазначені в статті 116 цього Кодексу, при відсутності спору про їх розмір підприємство, установа, організація повинні виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку.

При наявності спору про розміри належних звільненому працівникові сум власник або уповноважений ним орган повинен сплатити зазначене в цій статті відшкодування в тому разі, коли спір вирішено на користь працівника. Якщо спір вирішено на користь працівника частково, то розмір відшкодування за час затримки визначає орган, який виносить рішення по суті спору.