образец запроса в исполнительную службу на получение справки об алиментах. Заранее спасибо.

• г. Донецк

Образец запроса в исполнительную службу на получение справки об алиментах. Заранее спасибо.

Ответы на вопрос (1):

Здравствуйте Светлана!

Вот Вам образец заявления на получения справки по алиментам

Начальнику Відділу державної виконавчої служби

Куйбишевського районного управління юстиції

м. Донецька

Давиденко С.О.

виконавче провадження № _____________

державний виконавець ________________

Стягувач: (П.І.Б.)_____________________________,

_______________________________________.

(поштовий індекс, адреса, засоби зв’язку)

Боржник: (П.І.Б.)_________________________,

_________________________________________.

З А Я В А

У провадженні державного виконавця відділу ДВС Куйбишевського районного управління юстиції в м. Донецьку _______П.І.Б. держвиконавця____________ знаходиться на виконанні виконавчий лист № ___________ від __.__. 20__ року про стягнення з _________ (П,І,Б. боржника) ___________ (дата народження) уродженця ________ назва населеного пункту) аліментів на мою користь на утримання дитини (дітей) __________ (ім'я) ________ (дата) народження в розмірі _____ частки заробітної плати щомісячно.

В період з _____._________ 200___р. по ____._________ 200___р. Я, /прізвище, ім”я, по-батькові/ не отримувала аліментів та іншої грошової допомоги від (прізвище, ім’я, по-батькові боржника).

На підставі вищевикладеного,

ПРОШУ:

видати мені довідку про те, що я не отримувала аліменти для пред’явлення по місцю вимоги.

Додаток: копія паспорта.

Дата Підпис

С уважением, Александр Иванов