Проблема с собаками на квартирной площадке - куда обратиться?

• г. Горловка

Мы живем в пяти этажном доме. На квартирной площадке живет 2 собаки. При чем одна из них родила! Они гадят, и мешают жить. Постоянный вонизм, и гавканье. Что делать, к кому обратиться?

Ответы на вопрос (2):

Обратитесь с заявлением к участковому и санэпидемстанцию..

Старый УПК:

Стаття 383. Судові рішення, які можуть бути перевірені в

касаційному порядку

У касаційному порядку можуть бути перевірені вироки і

постанови апеляційного суду, постановлені ним в апеляційному

порядку.

У касаційному порядку також можуть бути перевірені вироки

місцевих судів, постанови (ухвали) цих судів у справах про

застосування примусових заходів виховного чи медичного характеру,

інші постанови (ухвали), які перешкоджають подальшому провадженню

у справі, ухвали апеляційного суду, постановлені щодо цих вироків,

постанов (ухвал), крім випадків, коли апеляційною інстанцією

зазначені рішення скасовано, а справу направлено на нове

розслідування чи новий судовий розгляд, а також ухвали

апеляційного суду, постановлені ним в апеляційному порядку щодо

видачі особи (екстрадиції).

Стаття 386. Строки касаційного оскарження

Касаційні скарги на судові рішення, зазначені у частині

першій статті 383 цього Кодексу, можуть бути подані протягом

одного місяця з моменту проголошення вироку чи оголошення ухвали

або постанови, які оскаржуються, а засудженим, який перебуває під

вартою, - в той же строк з моменту вручення йому копії вироку чи

постанови.

другій статті 383 цього Кодексу, можуть бути подані протягом трьох

місяців з моменту набрання ними законної сили.

Протягом строку, встановленого на касаційне оскарження,

справа ніким не може бути витребувана із суду, який виконує судове

рішення, за винятком суду касаційної інстанції.

У разі подачі скарги з пропуском встановленого частинами

першою і другою цієї статті строку і при відсутності клопотання

про його відновлення скарга чи подання постановою судді визнається

такою, що не підлягає розгляду. Цей строк може бути відновлений у

випадках і в порядку, передбачених статтею 353 цього Кодексу.