Нанесення тілесних пошкоджень співробітником - можливість порушення кримінальної справи?

• г. Кривой Рог

Робітнику підприємства були нанесені тілесні пошкодження співробітником цього ж підприємства. В результаті робітник отримав травму ока. Комісія з розслідування встановила факт настання нещасного випадку з особливих мотивів.Чи буде в цьому випадку порушена кримінальна справа?

Ответы на вопрос (1):

в данном случае имеет место не несчастный случай на производстве, а хулиганство на рабочем месте. Поэтому, если Вы написали своевременно заявление в милицию, то милиция должна дать Вам ответ, либо возбуждено уголовное дело, либо нет.