Спор о разделе имущества при разводе - Жена требует 2/3 квартиры после сделанного ремонта

• г. Гайсин

Я сужусь с мужем у него в собствености квартира приобретённая в браке по мене подаренной ему квартиры 2 ком. на 3 ком. согласно договора без доплаты в браке сделан ремонт при разводе я с несовершен. Ребёнком требую 2/3 какие у меня шансы.

Ответы на вопрос (1):

2/3 - однозначно нет. Максимум 1/2, если признают имущество общим, и то зависит от того, что за ремонт был, шансов мало. Факт наличия ребенка, не является основанием для увеличения доли.

Стаття 62 СКУ Виникнення права спільної сумісної власності

подружжя на майно, що належало дружині,

чоловікові

1. Якщо майно дружини, чоловіка за час шлюбу істотно

збільшилося у своїй вартості внаслідок спільних трудових чи

грошових затрат або затрат другого з подружжя, воно у разі спору

може бути визнане за рішенням суду об'єктом права спільної

сумісної власності подружжя.

2. Якщо один із подружжя своєю працею і (або) коштами брав

участь в утриманні майна, належного другому з подружжя, в

управлінні цим майном чи догляді за ним, то дохід (приплід,

дивіденди), одержаний від цього майна, у разі спору за рішенням

суду може бути визнаний об'єктом права спільної сумісної власності

подружжя.