Сокращен на производстве, можно временно поработать два месяца, без записи в трудовой, и не потерять статус, сокращенный.

• г. Славянск

Сокращен на производстве, можно временно поработать два месяца, без записи в трудовой, и не потерять статус, сокращеный.

Ответы на вопрос (1):

Частиною 1, 2 статті 43 Закону України "Про зайнятість населення" визначено, що статус безробітного може набути особа працездатного віку до призначення пенсії (зокрема на пільгових умовах або за вислугу років), яка через відсутність роботи не має заробітку або інших передбачених законодавством доходів, готова та здатна приступити до роботи. Статус безробітного надається за особистою заявою у разі відсутності підходящої роботи з першого дня реєстрації в державній службі зайнятості незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування. Строки звернення до державної служби зайнятості чинним законодавством не восстановлено.

Работать без записи в трудовой и при этом получать неофициальную зарплату конечно можно и больше месяцев. Нужно только иметь ввиду, что просто так пособие по безработице теперь тоже не выплачивается.