Документи, необхідні засудженому для скорочення строку за Законом України про амністію 2014 року

• г. Киев

Які документ и потрібні засудженому, для зменшення строку згідно закону україни про амністію 2014 року? Засуджений по статті 185 ч 2., при цьому був не відбутий строу удо 2.8. Разом отримав 2.8 року.

.

Ответы на вопрос (1):

Документы, подтверждающие те обстоятельства, на которые он ссылается, и ходатайство о применении амнистии, обращайтесь к адвокату, услуги платные.