Если не законно уволили с работы Но уже прошло 6 месяцев можно ли еще жаловаться на работодателя Если я точно знаю.Iyolua@mail.ru

• г. Киев

Если не законно уволили с работы Но уже прошло 6 месяцев можна ли еще жаловаться на работодателя Если я точно знаю.Iyolua@mail.ru

Ответы на вопрос (1):

Стаття 233 КЗпП Строки звернення до районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду за вирішенням трудових спорів

Працівник може звернутися з заявою про вирішення трудового спору безпосередньо до районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду в тримісячний строк з дня, коли він дізнався або повинен був дізнатися про порушення свого права, а у справах про звільнення - в місячний строк з дня вручення копії наказу про звільнення або з дня видачі трудової книжки.

У разі порушення законодавства про оплату праці працівник має право звернутися до суду з позовом про стягнення належної йому заробітної плати без обмеження будь-яким строком.