Какой налог нам нужно будет заплатить при продаже?

• г. Одесса

В прошлом году я получил от отца в наследство квартиру. Сейчас хочу её продать. Какой, налог мне продеться заплатить при продаже.

Ответы на вопрос (2):

13% от ее стойкости если она у вас больше трех лет в собственности вы освобождаетесь от уплаты этого налога.

ст. 172 Податкового кодексу України щодо роз`яснення того, які податки необхідно сплачувати при продажу будинку, квартири чи земельної ділянки фізичною особою.

Продаж будинку, квартири не обкладається податком на доходи, якщо одночасно наявні такі умови:

1. Продаж будинку, квартири здійснюється не частіше 1 раз на календарний рік (з 1 січня по 31 грудня).

2. Будинок або квартира, що продається перебувала у власності продавця більше трьох років. Це правило не поширюється на нерухомість, яка одержана у спадщину.