Как получить компенсацию при увольнении за 2 месяца и не только белую, если я не хочу писать заявление на увольнение?

• г. Кривой Рог

Мне сказали написать заявление на увольнение. По собственному - не хочу. Так же хочу получить компенсацию при увольнении за 2 месяца. И не только белую. Как этого добиться?

Ответы на вопрос (3):

Только по сокращению штатов. По собственному компенсация не положена

Не пишите заявление по собственному желанию.Заключайте письменно с РД соглашении об увольнении по соглашению сторон с выплатой компенсации.

Это лучший ответ

Стаття 44 КЗоТ Вихідна допомога

При припиненні трудового договору з підстав, зазначених у пункті 6 статті 36 та пунктах 1, 2 і 6 статті 40 цього Кодексу, працівникові виплачується вихідна допомога у розмірі не менше середнього місячного заробітку; у разі призову або вступу на військову службу, направлення на альтернативну (невійськову) службу (пункт 3 статті 36) - у розмірі двох мінімальних заробітних плат; внаслідок порушення власником або уповноваженим ним органом законодавства про працю, колективного чи трудового договору (статті 38 і 39) - у розмірі, передбаченому колективним договором, але не менше тримісячного середнього заробітку; у разі припинення трудового договору з підстав, зазначених у пункті 5 частини першої статті 41, - у розмірі не менше ніж шестимісячний середній заробіток.