Фізичний особа-підприємець Смирнов звернувся до СД з позовною заявою до Лисичанського міського відділу УМВС про стягнення матеріальної шкоди

• г. Запорожье

Фізичная особа-підприємець смирнов звернувся до сд з позовною заявою про Лисичанського міського відділу УМВС про стянгнення матеріальної шкоди. Зазначив, що внаслідок ДТП за частю його водія, який здійснював перевезення пасажирів, і водія відповідача, який керував службовим автомобілем, з вини останнього належному йому автобсу бли спричиненні пошкодження. До юрисдикції якого суду відноситься справа і за якими ознаками?

Ответы на вопрос (1):

Задачи правового характера решаются на платной основе.