Взят кредит на машину. Машина попала в ДТП как правильно в такой ситуации выплатить кредит?

• г. Вапнярка

Взят кредит на машину. Машина попала в ДТП как правильно в такой ситуации выплатить кредит?

Ответы на вопрос (1):

Страхова компанія має перерахувати страхову виплату в рахунок погашення кредиту. Все що залишиться потрібно сплатити самим.