Що потрібно щоб при розлученні сын залишився зі мною, а не мамою?

• г. Киев

Що потрібно щоб при розлученні син залишився зі мною, а не мамою?

Ответы на вопрос (2):

Как показывает практика - оставляют с мамой. Если Ваш ребенок достиг 14 лет, то решение будет приниматься с учетом его мнения. Вам необходимо доказать, что Вы обеспечите ребенку лучший уход, образование и дадите лучшие условия для проживания

Потрібно звернутись до суду з відповідним позовом. Якщо дитині менше 5-6 років то добитись цього практично нереально.