Я хотите регистрация проверить Нада базы данных.
• г. Термез
Здравствети я хотите регистрация проверить Нада базы данных.
Ответы на вопрос (1):
г. Ташкент
Хамза Олтибой угли, рус юристлари ва адвокатлар орасида хам узбек тилини тушинадиганлари бор. Бемалол саволингизни узбек тилида тушинарли тарзад ёзсангиз булади. Масалан,
Еркаев Сергей Сергеевич ёки Пимонов Владимир Александровичга мурожаат килишингиз мумкин.