Подкупленная судья выносит противоречивое решение в гражданском судебном разбирательстве

• г. Первомайск

Судья явно подкупленная, потому как на поданное заявление в ходе гражданского судебного разбирательства она вынесла совсем противоречивое решение мол такого заявления не было.

Ответы на вопрос (2):

Здравствуйте! В судебном заседании заявить отвод.

Если уже принято решение суда, тогда следует его обжаловать в апелляции, если еще идет рассмотрение дела, заявите ходатайство об отводе в письменной форме.

Стаття 20 ЦПК Украины. Підстави для відводу судді

1. Суддя не може брати участі в розгляді справи і підлягає відводу (самовідводу), якщо:

1) під час попереднього вирішення цієї справи він брав участь у процесі як свідок, експерт, спеціаліст, перекладач, представник, секретар судового засідання;

2) він прямо чи побічно заінтересований у результаті розгляду справи;

3) він є членом сім'ї або близьким родичем (чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, брат, сестра, дід, баба, внук, внучка, усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, член сім'ї або близький родич цих осіб) сторони або інших осіб, які беруть участь у справі;

4) якщо є інші обставини, які викликають сумнів в об'єктивності та неупередженості судді;

5) було порушено порядок визначення судді для розгляду справи, встановлений частиною третьою статті 11-1 цього Кодексу.