Важно ли следовать направлению к наркологу при вмешательстве полиции?

• г. Брагиновка

Можно ли игнорировать направление к наркологу?

Дело в том, на улице словила полиция, заполнили протокол, дали направление к наркологу, подскажите пожалуйста.

Ответы на вопрос (1):

Можливо мова йде про отримання довідки чи перебуваєте Ви на обліку чи ні. Якщо так, то немає чого хвилюватись, це формальність. В іншому випадку, можете ігнорувати.