Так это делает само начальство, на какую норму КЗпП Украины мне полагается если подавать исковое заявление?

• г. Березнеговатое

Так это делает само начальство, на какую норму КЗпП Украины мне пологатся если подавать исковое заявление?

Ответы на вопрос (1):

Не обов'язково постійно задавати нове запитання, є можливість задавати додаткові запитання в створеній темі. По суті, посилання на норми, вказання розширеного алгоритму дій, тобто надання розгорнутої консультації виходить за межі безкоштовності.