Могут ли меня сократить с работы, если я в разводе, но бывший муж алиментов не платит? Ребенка я содержу сама.

• г. Днепропетровск

Могут ли меня сократить с работы, если я в разводе, но бывший муж алиментов не платит? Ребенка я содержу сама.

Ответы на вопрос (2):

Здравствуйте! К сожалению могут

Согласно ст. 184 КЗоТ Украины : звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років (до шести років - частина шоста статті 179), одиноких матерів при наявності дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда з ініціативи власника або уповноваженого ним органу не допускається, крім випадків повної ліквідації підприємства, установи, організації, коли допускається звільнення з обов'язковим працевлаштуванням. Обов'язкове працевлаштування зазначених жінок здійснюється також у випадках їх звільнення після закінчення строкового трудового договору. На період працевлаштування за ними зберігається середня заробітна плата, але не більше трьох місяців з дня закінчення строкового трудового договору. Поэтому, Вас сократить могут лишь в связи с ликвидацией предприятия.