Безправне звільнення працівника - шляхи відновлення справедливості та можливі шляхи розв\'язання проблеми

• г. Киев

Працівника звільнено з роботи за п.1 ст. 36 КЗпПУ. Підписант наказу взагалі не обіймав посаду, яка у ньому вказана. В тексті документу відсутня дата припинення трудових стосунків, а датував його рядовий працівник кадрів. Суди не бажають викладене досліджувати, як наслідок поразки. Підскажіть куди слід звернутися для відновлення справедливості та яким способом? Дякую.

Ответы на вопрос (1):

Нужно смотреть решения судов.