Як вирішити проблему з морозильною камерою на гарантії, яку сервісний центр не ремонтує?

• г. Кременчуг

Підскажіть будьласка, у на с є поломка морозільної камери, яка знаходиться на гарантії, та в сервісному центі відмовляють у ремонті. Відмовляють що все так і має бути. Що в таких випадках робити? Куди звернутися? Дякую!

Ответы на вопрос (1):

Нужно обратится в инспекцию по защите прав потребителя, сделать диагностику технического состояния товара в другом сервисном центре, предъявить письменную претензию к центру , что у Вас по гарантии, при отказе - обращаться в суд.