Оплачиваемый ли отпуск участникам боевых действий 10 календарных дней дополнительный (афганцам)?

• г. Синельниково

Ответы на вопрос (1):

Здравствуйте Наталья!

Згідно п.12 статті 12. Пільги учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них (Закону України Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту):

«Стаття 12. Пільги учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них

Учасникам бойових дій (статті 5, 6) надаються такі пільги:

12) використання чергової щорічної відпустки у зручний для них час, а також одержання додаткової відпустки із збереженням заробітної плати строком 14 календарних днів на рік;

{Пункт 12 статті 12 із змінами, внесеними згідно із Законом № 426-VIII від 14.05.2015}»