Какое наказание будет подростку 17 лет за кражу вещей на сумму, превышающую 3000 грн (9000 рублей)?

• г. Белогоровка

Какое наказание будет подростку 17 лет за кражу вещей на сумму, превышающую 3000 грн (9000 рублей)?

Ответы на вопрос (2):

В межах санкції. Ст. 185.

1. Таємне викрадення чужого майна (крадіжка) -

карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Нужно понимать сам или в группе совершил,с проникновением в жилье или нет