Статті, якими потрібно керуватися при складанні позовної заяви про стягнення заборгованості за послуги водоспоживання та водовідведення.

• г. Киев

Якими статтями керуватися при складанні позовної заяви про стягнення заборгованості за надані послуги водоспоживання водовідведення?

Ответы на вопрос (1):

Закон України Про житлово-комунальні послуги, Постанова КМУ Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення.