Податкова перевірка в кафе - бармену загрожує штраф, а бухгалтерка обіцяла покрити його. Чи можна перевірити, чи вона дійсно заплатила, і що буде, якщ

• г. Черновцы

Я працюю барменом в кафе, приходила податкова зробила перевірку і я не видав їм чек на придбаний товар, сказали що у мене буде штраф, бухгалтерша сказала щоб я не переживав вона сама піде і заплатить мій штраф. І от пройшов місяць і мені додому прийшла повістка в суд через адмін порушення, набрав бухгалтершу вона каже що все добре не переживай, не потрібно нікуди йти типу суд без мене прийме рішення і мені додому прийде штраф а вона його потім заплатить. Не дуже вірю їй і хочу запитати чи можна якось перевірити чи вона дійсно його заплатила і що буде якщо не заплатити той штраф що прийде. Дякую.

Ответы на вопрос (1):

Здравствуйте Сергей!

Я СО ВСЕМ УВАЖЕНИЕМ ОТНОШУСЬ К ВАМ,

ЧТО ВЫ ЗАДАЛИ ВОПРОС НА СВОЕМ НАЦИОНАЛЬНОМ ЯЗЫКЕ,

Я ПРОШУ ВАС НАПИСАТЬ КОНКРЕТНЫЙ ВОПРОС НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ,

Я ВАМ ОБЯЗАТЕЛЬНО ОТВЕЧУ,

СПАСИБО ВАМ ЗА ВЗАИМОПОНИМАНИЕ!