Может ли мужчина в возрасте 20 лет покинуть территорию Армении в декабре 2015 года в связи с военными действиями в стране?

• г. Изюм

Ответы на вопрос (1):

Виїхати він може куди завгодно, якщо нададуть візу(де це потрібно). Так само, може і звернутись з заявою про надання статусу біженця. А чи задовольнять таку заяву це вже інше питання.