Суд повинен направити матеріали справи для відкриття кримінального провадження у разі протиріччя документів під час судового засідання у цивільній справі (Україна)

• г. Кременец

Склалася така ситуація: у судовому засіданні у цивільній справі (Україна) одна із сторін надає документи, в яких на одне й теж питання кожного разу міститься зовсім різна інформація, яка суперечить даним, які були зазначені раніше, то (як мені відомо), суд повинен направити ці матеріали справи для відкриття кримінального провадження.

Моє питання полягає в тому, що я не можу знайти правові норми цих дій судді.

Підкажіть мені, будь ласка, де саме про це написано.

Дякую.

Ответы на вопрос (2):

Уважаемый, здесь Россия а не Украина, я не понимаю ваш язык пишите по русски.

Суд це може зробити, проте, не зобов'язаний. Дивіться ст. 211 ЦПК.