Громадянка Вершинська придбала на радіо ринку у приватного підприємця телефон з функцією FM-радіо.

• г. Донецк

Громадянка Вершинська придбала на радіо ринку у приватного підприємця телефон з функцією FM-радіо. У зв’язку з тим, що у продавця не було відповідного обладнання перевірити цю функцію не було можливості. Вдома вона виявила, що в телефоні радіо нема. Вершинська звернулася до приватного підприємця, який порекомендував їй звернутися до сервісного центру. Там телефон прийняли на перевірку і повернули тільки через 2 місяці з записом у гарантійному талоні «зроблено перепрограммування», але радіо в телефоні знову не було. Зайомий радіолюбитель, подивившись телефон, зробив висновок «такої функції у телефоні взагалі нема»

Які права громадянки було порушено? Як вирішити справу по суті. Дайте пораду Вершинській до яких нормативно–правових актів їй треба звернутися.

Ответы на вопрос (1):

Уважаемый Аркадий, для того чтобы ответить на этот экзаменационный вопрос Вам необходимо обратиться к Закону "О защите прав потребителей" , внимательно изучите раздел по правам потребителя и ответственности за нарушение прав потребителя. Для повышения оценки рекомендую вам написать исковое заявление от имени потребителя в суд, в котором она попросит восстановить ее нарушенное права и выплатить нанесенный ущерб,

с уважением и пожеланием творческих успехов