Какие документы нужны для оформления малообеспеченных, Украина, Днепропетровск.

• г. Днепропетровск

Ответы на вопрос (1):

Для отримання допомоги потрібно подати заяву, де дається згода сім’ї на збір інформації про неї, про її власність, доходи та майно. До заяви про надання державної соціальної допомоги додаються:

— документ, що посвідчує особу уповноваженого представника сім’

— довідка про склад сім’ї;

— декларація про доходи та майно осіб, які входять до складу сім’ї (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім’ї);

— довідка про наявність та розмір земельної частки (паю).