Я ніде не працювала тому все що є куплене на гроші чоловіка.

• г. Ковель

На що я можу розраховувати при розлученни. Ми з чоловіком одруженни 3 роки маемо сина двох рокив. Я ніде не працювала тому все що є куплене на гроші чоловіка. ми трое прописані в однокімнатній квартирі в який живуть батьки чоловіка а батьки прописані в двохкімнатній в якій живем ми.чоловік ділитися зі мною і сином нічим не хоче. Дякую. Вибачте за помилкі.

Ответы на вопрос (1):

Доброго дня, Інна.

На 1\2 частку майна, що придбане під час шлюбу, окрім подарунків та спадщини.

Підстава: СКУ.