У меня умер ребёнок в реанимации после операции, обратилась в полицию, но результат пока нулевой, вы можете чем-то помочь?

• г. Одесса

Ответы на вопрос (2):

Вам надо обратиться в прокуратуру, Ирина.

соболезнования

Вам потрібно чекати офіційних результатів експертизи. Справи такої категорії розслідуються не за тиждень. Контролюйте хід розслідування. Якщо вважаєте що дії чи бездіяльність з боку слідчого призводять до порушення Ваших прав можете оскаржити дії/бездіяльність слідчого прокурору або ж в суд.