Накладення штрафу за провадження господарської діяльності без державної реєстрації - важливі аспекти і обмеження

• г. Кривой Рог

В статті 164. про Порушення порядку провадження господарської діяльності, вказано, що провадження господарської діяльності без державної реєстрації ... тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів... при цьому вказано, що... Примітка. Отримання доходу у великих розмірах має місце, коли його сума у тисячу і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян. Тобто такий штраф можуть застосувати лише при доході більше 1000 неоподаткованих мінімумів? Чи як?

Ответы на вопрос (1):

Так, притягнути за ч. 2 можуть лише в такому випадку, а от для того щоб притягнути за ч. 1, ч. 2(за повторність) та ч. 3 такої умови не потрібно.