Многодетной одинокой маме семьи не полной и малообеспеченной требуются скидки на авиабилеты

• г. Житомир

Скажите пожалуста... я многодетная одинокая мама семья не полная малообезпеченая... я хочу купить авио билеты... мне положено иметь скидки... так как я не в состоянии оплатить такую огромную сумму.

Ответы на вопрос (1):

Ні, таких пільг не передбачено. Лише безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрішньорайонних, внутрішньо- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання.