Отказ от госпитализации ребенка в тубдиспансере - возможности и процедура в Украине

• г. Мелитополь

Ребёнка (10 лет) ложат на лечение в тубдиспансер одного. Могу ли я отказаться от госпитализации и проходить лечение и все анализы амбулаторно? Как это можно сделать законодательно в Украине? Спасибо.

Ответы на вопрос (1):

Потребу в перебуванні матері чи батька у відділенні для догляду за хворою дитиною визначає лікуючий лікар разом із зав. відділення.Діти старшого аніж дошкільний віку можуть потребувати стороннього догляду, якщо це зумовлено важкістю їх стану. Можете написати заяву про відмову від госпіталізації з аргументацією своєї відмови. Можлива примусова госпіталізація.