Конфлікт на межі - як вирішити проблему з розташуванням паркану та розбіжностями при вимірюванні ділянки

• г. Тернополь

Я живу у сільській місцевості. При відновленні межових знаків виник конфлікт оскільки паркан, встановлений моїм сусідом, опинився на моїй ділянці. При проведенні замірів моєї ділянки приватною фірмою для приватизації по факту розмір моєї ділянки становить 11 сотих як і в карті. При вимірюванні ширини виявились розбіжності щодо фактичних замірів та даних карти місцевості від 5 до 50 сантиметрів (згідно карти ширина моєї ділянки по всій площині становить 16 метрів). Як виправити ситуацію якщо сільський голова прихильніший до сусіда.

Ответы на вопрос (2):

Вирішити спір у судовому порядку.