Хочу развестись с мужем двое детейживемвдомекоторийкупилиегородителивбракеизделалиемударственную.

• г. Иванков

Хочу розвестись с мужем двое детей

живем

в

доме

которий

купили

его

родители

в

браке

и

зделали

ему

дарственную.

Ответы на вопрос (2):

можете расторгнуть брак. Дом является собственностью только вашего супруга

Если дети несовершеннолетние, тогда расторжение брака возможно только в судебном порядке.

Дом является личной частной собственностью мужа, Вы могли бы на него претендовать, если была бы перепланировка или ремонтные работы были проведены, и при этом дом за счет этого увеличился в своей стоимости за период брака.

Стаття 62 СКУ Виникнення права спільної сумісної власності подружжя на майно, що належало дружині, чоловікові

1. Якщо майно дружини, чоловіка за час шлюбу істотно збільшилося у своїй вартості внаслідок спільних трудових чи грошових затрат або затрат другого з подружжя, воно у разі спору може бути визнане за рішенням суду об'єктом права спільної сумісної власності подружжя.

2. Якщо один із подружжя своєю працею і (або) коштами брав участь в утриманні майна, належного другому з подружжя, в управлінні цим майном чи догляді за ним, то дохід (приплід, дивіденди), одержаний від цього майна, у разі спору за рішенням суду може бути визнаний об'єктом права спільної сумісної власності подружжя.