Сколько часов отработки в 7 классе должны отработать дети?

• г. Павлоград

Сколько часов отработки в 7 класе должны отработать дети?

Ответы на вопрос (1):

Здравствуйте Андрей Петрович!

Законодательством не предусмотрена отработка,это инициатива школы или ГОРОНО .Обратитесь к ним с письменным запросом

Закон України Про освіту

Стаття 51. Права вихованців, учнів, студентів, курсантів, слухачів, стажистів, клінічних ординаторів, аспірантів, докторантів відповідно мають гарантоване державою право на:

захист від будь-яких форм експлуатації, фізичного та психічного насильства, від дій педагогічних, інших працівників, які порушують права або принижують їх честь і гідність.

. Відволікання учнів, студентів, курсантів, слухачів, стажистів, клінічних ординаторів, аспірантів, докторантів за рахунок навчального часу на роботу і здійснення заходів, не пов'язаних з процесом навчання, забороняється, крім випадків, передбачених рішенням Кабінету Міністрів України.

?