Призупинення виплат допомоги одиноким матерям з 01.01.2016 року та відсутність повернення коштів за переоформлення - юридична обгрунтованість

• г. Нежин

С 01.01.2016 року призупинилася виплата допомоги одиноким матерям, я про це нічого не знала, але на питання чи повернуть мені кошти при переоформлені за цей період 6 місяців. почула. Що ні. Чи правомірні ці дії?

Ответы на вопрос (1):

Здравствуйте Оксана!

Выплаты проводятся на основании установленного статуса одинокой матери.

За период 6ть месяцев Вам деньги не вернут так как не было подтверждения Вашего статуса.