10 июня купила босоножки на небольшой платформе и сегодня подошва лопнула пополам. Могу вернуть в магазин?

• г. Марьинка

10 июня купила босоножки на небольшой платформе и сегодня подошва лопнула пополам. Могу вернуть в магазин?

Ответы на вопрос (2):

Здравствуйте. Нет, не можете.

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару (продавця, виконавця), або фальсифікації товару, підтверджених за необхідності висновком експертизи, споживач, в порядку та у строки, що встановлені законодавством і на підставі обов'язкових для сторін правил чи договору, має право за своїм вибором вимагати від продавця або виробника:

1) розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми;

2) вимагати заміни товару на такий же товар або на аналогічний, з числа наявних у продавця (виробника), товар.