Чи правомірно звільнення працівника після прийняття на постійне місце через недостатність коштів в освітньому відділі?

• г. Котельва

Оформила пенсію за вислугою років. Потім вийшла на роботу в іншу школу. І ішла на постійне місце, мене прийняли на рік.По закінченню строку звільнили. Чи правомірно це? У віддділі освіти це мотивують браком коштів...

Ответы на вопрос (2):

Все законно.

Брак коштів -немає такої статті.Посмотрите в трудовую,что написано