Право на податкову соціальну пільгу і виробування чистої заробітної плати в Україні при заробітній платі 1450 грн.

• г. Волчанск

Я маю заробітну плату 1450 грн. чи маю я право на податкову соціальну пільгу? Та яка сумма чистої з.п після всих вирахувань? Україна.

Ответы на вопрос (1):

На застосування до свого доходу податкової соціальної пільги має право кожен платник ПДФО, якщо розмір його місячної заробітної плати не перевищує суми, що дорівнює місячному прожитковому мінімуму діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень.